Üveggyapot gyártás

Labormérnök (vegyész)

Munkavégzés helye

Szerencs

Munkavégzés típusa

Szellemi

Szerződés típusa

Határozatlan

Szakterület

Mérnök

Munkaidő

8 óra

Labormérnök (vegyész) - PIMCO Kft. | Szerencs

Csatlakozz hozzánk, és légy a kezdeti csapat tajga, így veled együtt építhetjük fel az üveggyapot gyártó üzemet. Az üzem elindulásakor szükségünk lesz analitikus gondolkodásmódodra, laboratóriumi tapasztalataidra és precíz munkavégzésedre. Itt a lehetőség, hogy veled együtt alakítsuk ki a modern laboratóriumot, és együtt fejlesszük a tökéletes terméket! Ha szeretnéd a karrieredet egy új dimenzióba emelni, akkor csatlakozz hozzánk, és építsük fel együtt az új európai üveggyapotgyár sikertörténetét!

Feladatok

Laboratóriumi tesztek elvégzése az üveggyapot termelési folyamat során, és a minőség ellenőrzésének a biztosítása.

Analitikai mérések elvégzése és kielemzése, pontos összetevők alapanyagok, és kötőanyagok meghatározása különös tekintettel a vegyi- és üveggyapot anyagokra.

Szoros együttműködés a termelési és a minőségirányítási osztállyal, annak érdekében, hogy biztosítsa az optimális termelési folyamatot.

Nyilvántartást vezet az eredményekről (Folyamatosan elemzi a méréseket a minőségi szabályozók által,) pontos dokumentációt vezet, és előkészíti a rendszeres jelentéseket a minőségirányításhoz.

Fejlesztésben való részvétel, termékeknek és nyersanyagoknak a fejlesztése, különösképpen a kötőanyagoknak.

Reklamációk kivizsgálásában való részvétel.

Laboratóriumi műszerek és berendezések beállítása, működtetése és karbantartása.

Mit kérünk?

Vegyészmérnöki vagy ahhoz kapcsolódó szakirányú BA képzés (anyagmérnök, analitikai vegyészmérnök)

5-7 év tapasztalat laboratóriumi és gyártási területen

Klasszikus és műszeres analitikai módszerek ismerete

Hatékony projektmenedzsment képesség (Üzembe helyezéstől a napi működésig)

Precíz munkavégzés

Alkalmazkodóképesség a változó környezeti ipari követelményekhez

Erős problémamegoldó képesség

Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Mit kínálunk?

Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Csapatmunka

Tisztelet

Támogatás

Versenyképes fizetés

A fájl mérete túl nagy! Maximum 2MB lehet az önéletrajz mérete.